Викладачі СНУ ім. В.Даля підвищують сучасну практику викладання англійської мови

Викладач англійської мови кафедри іноземних мов та професійної комунікації філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталія Барвіна взяла участь  у дводенному тренінгу «Англійська з перевагою: Інноваційні практики для вчителів».

Тренінг, що проводився Регіональним Відділенням з англійської мови при посольстві США у Києві, був присвячений новітнім цікавим стратегіям, які можуть бути використані викладачами англійської мови для розширення спектру методів навчання, а також більш повного залучення у навчальний процес своїх студентів.

Тренінг проводили професійний викладач англійської мови як другої зі Сполучених Штатів Америки Крістал Бок Тіссен та регіональний директор з англійської мови при посольстві США Кевін Маккой.

До програми тренінгу входили такі теми, як: фотографія в навчанні англійській мові, створення і використання інфографіки в класі, нетрадиційні форми групових занять,  інформаційні рекламні проекти на англійській мові. Також на тренінгу розглядалися  найбільш розповсюджені помилки вчителів під час викладання та навчання з використанням сучасних технологій.

Окрім основних курсів тренінгу, були проведені майстер-класи з інноваційної практики, яку викладачі використовують у своїй роботі – це Videoback (відео + зворотній зв'язок), критичне мислення, користь від створювання блогів, використання TED (Technology, Entertainment, Design) talks на заняттях з вивчення англійської як іноземної мови.

Як відмітила Наталія Олександрівна, тренінг «Англійська з перевагою: Інноваційні практики для вчителів» надав його учасникам сприятливу можливість занурення в англомовне середовище, ознайомив з сучасними практиками викладання англійської мови, що використовуються вчителями-носіями мови, та залишив незабутні враження та досвід, який неодмінно буде використаний під час проведення аудиторних та позааудиторних занять.

20160718barvina2