Викладачі СНУ ім. В. Даля пройшли міжнародне онлайн стажування

Викладачі кафедри психології та соціології разом із колегами з кафедри практичної психології та соціальної роботи за участі проректора з науково-педагогічної роботи та комунікацій СНУ ім. В. Даля Володимира Ноженка пройшли міжнародне онлайн стажування за темою «Університет 4:0. Цифрова трансформація університетів» (72 години).

Під час його викладачі мали нагоду познайомитись із досвідом різних університетів світу щодо використання академічних програм задля підтримки глобального розвитку, досвідом цифрової трансформації сучасних університетів, розвитком міжнародної інноваційної спільноти для викладачів, досвідом цифровізації викладання та навчання під час світової пандемії COVID-19 (на прикладі Технологічного університету Суінберг (Австралія), Університетського коледжу Лондона (Велика Британія), Талліннського технічного університету (Естонія), Дублінського міського університету (Ірландія), Датського технічного університету (Данія), Університету Масарика в Брно (Чехія).

Висловлюємо щиру подяку організаторам, а саме National Institut for Higher Education та Onlane Education platform SKLAD за цікавий досвід.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!