Викладачі СНУ ім. В.Даля розвинули лідерський потенціал

Тренінг з розвитку особистого лідерського потенціалу для викладачів відбувся на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації. Відкрила зустріч Ольга Крсєк, завідуюча кафедрою та учасник Національної програми з розвитку лідерського потенціалу університетів України першого циклу, яка познайомила колег з результатами проекту команди університету, реалізованого протягом 2016-2017 рр.

Інший учасник команди Тетяна Модестова, доцент кафедри іноземних мов та професійної комунікації, провела навчання, яке було сфокусовано на виявленні автентичності особистості та розвитку навичок самопізнання. Достатньо уваги було приділено дослідженню очікувань від лідера, а також вивченню компонентів, що сприяють успішному подоланню труднощів та завоюванню довіри людей.

Під час фінальної частини зустрічі викладачі надали зворотній зв’язок стосовно отриманого досвіду та вражень і пропозиції щодо подальшого впровадження практики розвитку лідерського потенціалу в нашому університеті. Ось деякі з відгуків:

«Вважаю, що даний тренінг дає можливість об’єднати колектив, створити спільний продукт; розвинути потенціал колег та ефективно реалізувати його під час роботи; налаштувати співробітників на подальшу участь у заходах; отримати позитивні емоції; відчути приналежність до колективу; підвищити рівень довіри один до одного».

«Можу відзначити позитивний вплив тренінгу в контексті сприяння усвідомленню власного «Я»; можливості замислитися щодо власного місця та ролі в колективі; пізнання колег з нових сторін».

«Переконана, що досвід, отриманий під час даного тренінгу, матиме значення для всієї нашої організації. Зокрема, його універсальність дозволяє організовувати різні види групової діяльності в контексті різноплановості колективу. Особливо це важливо з урахуванням наявності представників різних психотипів та індивідуальних особливостей характерів».

«Вважаю, що тренінг є корисним як для викладачів, так і для студентів. Особисто мені він допоміг краще зрозуміти себе, розкрити нові грані, замислитися багато про що».

«Хочу відзначити, що даний тренінг є корисним для всіх учасників навчального процесу (викладачів та студентів). Зокрема, виникла ідея подальшого використання матеріалів з метою проведення студентських студій англійською мовою. Особливо мене зацікавила остання вправа на дослідження власних недоліків та їх перетворення на сильні сторони, спрямування енергії в правильне русло».

«Тренінг допоміг розібратися в собі, власних якостях; зрозуміти те, наскільки в людини розвинуті лідерські якості та яким чином це можна зробити. Вважаю, що даний контент безперечно представляє інтерес для студентської аудиторії, молодих керівників та всього персоналу нашого університету».

«Вважаю, що тренінг виявився дуже корисним. Хочу відзначити його актуальність для всіх вікових категорій та сучасний підхід до подання інформації. Особисто мені отримане навчання надало впевненості в собі, посприяло удосконаленню відносин з колегами та відношенню до роботи».