Print

Викладачі СНУ ім. В. Даля вчаться викладати іноземною мовою

 

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля провели науково-методичні семінари для викладачів університету.

Викладач Антонова Галина Альбертівна виступила з доповіддю та познайомила присутніх з новою технологією навчання Team Teaching (викладання в команді) та Co-Teaching (спільне викладання). Робота в команді, навчання командою викладачів сьогодні є необхідною частиною повсякденної діяльності вчителів, наприклад, при інтегративному навчанні. Крім того, викладання в команді все частіше використовується на практичних етапах педагогічної освіти.

Давіденко Наталя Олександрівна доповіла про особливості викладання англійської для спеціальних цілей. Світлічна Оксана Олександрівна розповіла про стилі навчання: візуальний, кінестетичний, аудіальний, вербальний, логічний, соціальний. Всі люди – різні і кожен з нас – унікальний, тому не дивно, що різним людям не підходить один і той самий метод навчання, і кожному потрібен індивідуальний підхід. Викладач провела тестування на визначення домінуючої перцептивної модальності.

Юніна Ольга Євгенівна розповіла про акмелінгвістику, яка у системі неперервної педагогічної освіти покликана сформувати елітарний тип національно-мовної особистості, носія елітарної мовленнєвої культури. Бєловецька Ліна Едуардівна розповіла про можливості використання онлайн-ресурсів Британської ради для самостійного вивчення англійської та підготовки до ЗНО, міжнародних екзаменів. Матеріали доступні за посиланнями:

http://learnenglishteens.britishcouncil.org
https://learnenglish.britishcouncil.org

Наступний науково-практичний семінар відбудеться 21 лютого об 11.00 в аудиторії 215 НК. Запрошуються усі бажаючі!