Викладачі СНУ ім. В. Даля – за здоровий спосіб життя

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершилась щорічна спартакіада серед викладачів «Бадьорість та здоров’я». Спартакіада вже стала однією з добрих традицій Далівського університету. Вона вже не переший рік доводить, що викладачі університету не тільки високопрофесійні фахівці своєї справи, але ще й завзяті спортсмени та вболівальники. Цього року у спартакіаді взяли участь 138 викладачів. До речі, щороку кількість охочих для участі збільшується. Одинадцять команд з шістнадцяти факультетів змагалися у різних видах спорту: баскетболі, футболі, бадмінтоні тощо. Кожен факультет без відриву від навчального процесу формував команду для участі у спартакіаді. Потім викладачі у вільний час відточували свою майстерність володіння м’ячем, ракеткою чи мистецтвом фахів. «Ми приділяємо особливу увагу здоров’ю викладачів нашого університету, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Валентин Ляпін. – Ця спартакіада – добра можливість для кожного показати свою фізичну підготовку. Багато хто з викладачів професійно займалися спортом. Крім того, це – наочна пропаганда здорового способу життя для студентів». Самі учасники зазначали, що у спартакіаді головне – не кількість команд, представлених від факультету, а якість гри. Так, перше місце у загальному заліку зайняла команда Краснодонського факультету інженерії та менеджменту, друге – природничих наук, третє – збірна команда факультетів автомобільного транспорту, залізничного транспорту та логістики. Переможців виділили також у кожному виді спорту. Так, у великому тенісі та баскетболі кращими визнали команду механічного факультету. У настільному тенісі, футболі та волейболі перемогу одержала команда Краснодонського факультету інженерії та менеджменту. У шахах кращою була команда факультету природничих наук. Перемогу у бадмінтоні отримав факультет масових комунікацій. Для призерів перемога в спартакіаді – ще один стимул для продовження тренувань. Адже на них чекає обласна спартакіада «Бадьорість та здоров’я», що пройде 31 січня – 1 лютого цього року. До речі, на минулорічних змаганнях команда викладачів Далівського університету посіла перше місце.