Викладачі та співробітники СНУ ім. В. Даля виступають за здоровий спосіб життя

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася щорічна спартакіада серед викладачів та співробітників «Бадьорість і здоров’я».

Спартакіада вже стала однією з добрих традицій Далівського університету. Вона не перший рік доводить, що викладачі університету не тільки високопрофесійні фахівці своєї справи, а ще й завзяті спортсмени та вболівальники. Цього року у спартакіаді взяли участь 113 викладачів і співробітників університету.

«Ми приділяємо особливу увагу здоров’ю викладачів нашого університету, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Валентин Ляпін. – Ця спартакіада – добра можливість для кожного показати свою фізичну підготовку. Багато хто з викладачів професійно займалися спортом. Крім того, це – наочна пропаганда здорового способу життя для студентів».

Далівці змагалися у семи спортивних напрямах – баскетболі, волейболі, шахах, бадмінтоні, міні-футболі, великому і настільному тенісі. В змаганнях з баскетболу перше місце зайняв факультет прикладної механіки і матеріалознавства, друге – збірна команда факультетів наноелектроніки та нанотехнологій, транспортних систем і логістики, систем рейкових комунікацій, а третє – факультет природничих наук.

У міні-футболі, великому та настільному тенісі найсильнішою стала команда факультету масових комунікацій, друге місце посіла збірна команда факультетів наноелектроніки та нанотехнологій, транспортних систем і логістики, систем рейкових комунікацій. Третє місце в змаганнях з великого та настільного тенісу зайняв факультет інноваційної економіки і кібернетики, а з футболу – факультет природничих наук.

Команда Краснодонського факультету інженерії і менеджменту стала першою в змаганні з волейболу, друге місце посіла команда викладачів філологічного факультету, а третє – факультет комп’ютерних наук і технологій. Факультет прикладної механіки і матеріалознавства став кращім у шахах і другим у змаганнях з бадмінтону. Філологічний факультет зайняв друге місце у шахах, а третє у бадмінтоні. Першими у змаганнях з бадмінтону стала команда факультету масових комунікацій.

В загальному заліку спартакіади перше місце виборов факультет масових комунікацій, друге – збірна транспортних факультетів університету, третє – факультет природничих наук. Переможці за видами спорту отримали медалі, а в загальному заліку команди були нагороджені кубками спартакіади.

Підготувала: Наталія Вергуненко