Викладачі та співробітники СНУ ім. В. Даля виступають за здоровий спосіб життя

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершилась щорічна спартакіада серед викладачів та співробітників «Бадьорість і здоров’я».

Спартакіада вже стала однією з добрих традицій Далівського університету. Вона не перший рік доводить, що викладачі університету не тільки високопрофесійні фахівці своєї справи, але ще й завзяті спортсмени та вболівальники. Цього року у спартакіаді взяли участь 113 викладачів.

«Ми приділяємо особливу увагу здоров’ю викладачів нашого університету, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Валентин Ляпін. – Ця спартакіада – добра можливість для кожного показати свою фізичну підготовку. Багато хто з викладачів професійно займалися спортом. Крім того, це – наочна пропаганда здорового способу життя для студентів».

Спортсмени-далівці змагалися у семи спортивних напрямах – баскетболі, волейболі, шахах, бадмінтоні, міні-футболі, великому і настільному тенісі. В змаганнях з баскетболу перше місце зайняв механічний факультет. У міні-футболі, великому та настільному тенісі найсильнішою стала команда факультету масових комунікацій. Збірна транспортних факультетів університету стала першою в змаганні з бадмінтону й у шахах. Факультет комп`ютерних технологій й автоматики став кращім у волейболі.

В загальному заліку перше місце виборола збірна транспортних факультетів університету, друге – факультет масових комунікацій, третє – факультет природничих наук. Переможці отримають почесні грамоти, кубки та премії. 11-12 лютого пройде обласна універсіада, у якій візьме участь і збірна команда університету.