Викладачі-юристи СНУ ім. В. Даля смогли порівняти системи освіти України та країн ЄС

Викладачі юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля доценти Олена Арсентьєва, Галина Капліна, Любов Котова та Галина Татаренко взяли участь у науковому семінар-турі, й у засіданні круглого столу “Наука та освіта в формуванні особистості ХХІ століття: виклики сьогодення”, що відбулися у межах ІІ Міжнародного наукового форуму “New economics”.
Семінар-тур проходив дивовижними містами Європи – через Краків, Прагу, Париж, Відень, Будапешт. В його рамках науковці відвідали Краківський економічний університет, Сорбону, Віденський технічний університет тощо.
За програмою семінар-туру далівчанки пройшли 148 годин стажування за своїм видом наукової діяльності в Академічному товаристві Міхала Балудянського. Крім того, викладачі відвідали екскурсії місцями праці видатних вчених, лекції про їх вклад в розвиток світової наукової думки.
А на зустрічах зі своїми колегами з країн ЄС на круглому столі науковці змогли порівняти реалії систем освіти України та країн ЄС, обмінятися досвідом щодо ролі освіти та науки як ключових чинників розвитку суспільства, визначити їх визначальний вплив на формування особистості. Також піднімалися питання міжкультурних комунікацій, та встановлення контактів для майбутнього співробітництва між українськими та європейськими науковцями, освітянами, аспірантами та студентами.