Викладачі-юристи стали учаcниками першої україномовної екскурсії у Чехії

Викладачі юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля доценти Олена Арсентьєва, Любов Котова, Галина Татаренко та Галина Капліна взяли участь у презентації першої україномовної екскурсії у Чехії. Екскурсія проходила під час стажування у рамках реалізації проекту «Україна в Європі».

На презентації був присутній посол України в Чеській Республіці Борис Зайчук, який наголосив на актуальності проекту як для туристів, так і для місцевих українців. Суть проекту полягає в тому, що українську мову додали до переліку мов, якими звучатимуть екскурсії у туристичних автобусах Чехії. На знак нововведення український прапор розмістили на автобусах поруч із 22 стягами інших країн. До речі, проект «Україна в Європі» ініційований донецьким активістом, головою Асоціації підтримки прогресивних реформ В’ячеславом Редьком.

Після церемонії викладачі з різних регіонів нашої держави, зокрема СНУ ім. Даля, мали можливість прослухати автобусну екскурсію центром Праги рідною мовою, а також здійснити річкову прогулянку на пароплаві Влтавою.