Викладачка СНУ ім. В. Даля взяла участь у заході EdCamp Linguist Positive Change

Викладачка кафедри германо-романської філології та перекладу навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Альона Бовт взяла участь в (не)конференції EdCamp Linguist Positive Change, організаторами якої виступили компанії Linguist, Cambridge University Press, MM Publications, National Geographic Learning за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Захід відбувся на базі Київського університету імені Бориса Грінченка, який гостинно прийняв 450 вчителів і викладачів англійської мови з усіх куточків України. Учасникам було запропоновано 12 експертних сесій від фахівців з National Geographic Learning, Cambridge University Press, MM Publications, International Language Centre, STUDY Academy, Корпусу Миру, Британської Ради в Україні.

Темами сесій стали нагальні питання, такі як персоналізація в навчанні; підтримка та розвиток життєвих умінь на уроках англійської; постановка цілей, самооцінювання та створення карти розвитку учнів; надання рівних освітніх можливостей для всіх; адаптація матеріалу під потреби дітей та дорослих з різними стилями навчання, психологічними та емоційними потребами; створення умов для самостійного розвитку і навчання; особливості надання зворотного зв’язку учням тощо.

Окрім того, вчителі і викладачі мали змогу провести власні сесії, обговорити найбільш актуальні проблеми та поділитися персональним досвідом щодо їх вирішення. Недарма (не)конференція мала назву «Позитивні зміни», адже наприкінці такого надзвичайно насиченого та цікавого заходу кожен зміг відчути в собі ці зміни.