Викладачки СНУ ім. В. Даля взяли участь у першому міжнародному академічному воркшопі в межах проєкту напряму ім. Жана Моне програми Еразмус +

Викладачки Кафедри політології та міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Олена Карчевська та Людмила Павлова стали учасниками першого міжнародного академічного воркшопу в межах проєкту напряму ім. Жана Моне програми Еразмус + «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення» (5-10 липня 2021 р., м. Київ).

Визнані  українські експерти, насамперед з Української Асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції, та виняткові міжнародні спікери надали можливість поглибити розуміння європейських студій та формування навичок проєктного менеджменту.

Представлений командою СНУ ім. В. Даля мікропроєкт з розбудови в університеті освітньої платформи «Європейська Україна» був високо оцінений та підтриманий Українською Асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції та передбачає його реалізацію протягом року із широким залученням студентів та викладачів. Проведення подібних європейських студій у переміщених університетах сприятиме Євроінтеграційному курсу України.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!