Print

Випускникам Євпаторійського відділення Кримського факультету вручили дипломи про закінчення Далівського університету

 

У курортному місті Євпаторія поповнилися ряди дипломованих молодих фахівців. Інженери з транспорту і обладнання харчових і переробних виробництв, з економічної кібернетики, а також економісти, бухгалтери, психологи – всього 219 бакалаврів та 123 спеціаліста – закінчили Євпаторійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Закінчення університету для студентської молоді – це знаменна подія і велике свято. На урочистому врученні дипломів випускників привітала завідуюча відділенням, кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Струніна. «Скажу словами «Козака Луганського» Володимира Івановича Даля: «Мало слави служити з однієї користі, нема … послужи-но ти … вірою і правдою, як служать на Русі, з однієї ревнощі та з честі». Євпаторія – прекрасне місто біля моря, чекає вашої вірної служби. У нашого міста великі перспективи – тож великі перспективи і у вас. Настає ваш час – чуєте його ходу? Ідіть вперед сміливо! У вас все вийде, адже ви – далівці! Вітаю Вас і бажаю удачі на вашому шляху!», – сказала Вікторія Струніна.

Також студентів привітала викладач кафедри загальнонаукових дисциплін, кандидат медичних наук Тетяна Янченко: «Попереду у кожного з вас величезне життя, вам доведеться ще багато звершень. Буду сподіватися, що вам до снаги будь-які труднощі, і кожен з вас зможе досягти тих цілей, які ви ставите перед собою».

За дорученням ректора СНУ ім. В. Даля професора Олександра Голубенка почесними грамотами були нагороджені старости студентських груп і студенти, які виявили особливе терпіння і старанність у навчанні.

Десять випускників отримали дипломи з відзнакою. Серед них сестри-близнюки Сузанна і Рузанна Іслямови, Айше Акимова і Юрій Приходько, що закінчили навчання за фахом «Транспортні системи», випускниці спеціальності «Економіка підприємства» Ірина Ануфрієнко і Любов Левицька. Серед студентів спеціальності «Облік і аудит» відзначилася Юлія Турукало. А Ірина Григораш, Ольга Іванова і Любов Вівтанік виявилися кращими серед учнів, які навчалися за спеціальністю «Психологія».

Позаду залишилися студентські роки в Далівському університеті. «Бувало важко поєднати навчання і роботу, – ділиться своїми спогадами випускник 2011 року Юрій Приходько. – Часу іноді катастрофічно не вистачало, особливо перед сесіями. А ще й особисті проблеми … Але викладачі входили в положення студентів при виникненні труднощів і допомагали своєю порадою. Їх теплота і розуміння, відданість своїй справі понукали нас захоплюватися ними і брати з них приклад. Навчання в університеті залишиться для мене самою незабутньою главою в книзі мого життя!»

Випускники поклали квіти до монумента Володимира Даля, сфотографувалися на пам’ять у парку «Територія гармонії і любові», який став візитною карткою Далівського університету. І з дипломами в руках розійшлися по курортній Євпаторії в пошуках своїх життєвих територій.


 

Підготувала Зоя Шаповалова