Випускники Далівського університету отримали дипломи з рук Митрополита Луганського і Алчевського Іоаннікія

Випускники спеціальності «Релігієзнавство» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля отримали дипломи про закінчення навчання в університеті та благословення від Митрополита Луганського і Алчевського Іоанникія.

Те, що випускники отримали свої дипломи з рук Владики невипадково. Митрополит Іоанникій є професором кафедри практичної філософії і теології і успішно передає свої знання студентам Далівського університету.

Серед випускників кафедри були й представники духівництва. Студентів, які закінчили університет з відзнакою, чекали подарунки. На згадку про кафедру вони отримали книги, що зачіпають питання релігієзнавства.

Іоанникій висловив слова подяки всім студентам, побажав їм знайти свій шлях і благословив.

На знак подяки завідувач кафедри практичної філософії і теології Володимир Ісаєв подарував Владиці книгу про Далівський університет «Ми-Далівці», присвячену 90-річчу університету.

Підготувала: Тетяна Вауліна