Випускники підготовчих курсів СНУ ім. В. Даля матимуть перевагу при вступі до вишу

Особи, які цього року закінчили підготовчі курси Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, при вступі до Далівського університету на інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності отримають додаткові бали.

Випускники підготовчих курсів СНУ ім. В. Даля можуть отримати до 20 балів за умови задовільного складання підсумкової атестації, яка підтверджується видачею відповідного сертифікату. Ці бали додаються до балів документа про освіту та сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання вступника (або результатів вступних іспитів).

До переліку інженерно-технічних та природничо-математичних спеціальностей, при вступі на які можна отримати додаткові бали, входять «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Розробка програмного забезпечення», «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості», «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки», «Виробництво, обслуговування та ремонт електронної побутової апаратури», «Виробництво органічних речовин», «Виробництво неорганічних речовин», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки». Зазначимо, що на Луганщині Далівський університет єдиний готує фахівців за найбільшим спектром інженерно-технічних напрямів, майже повністю забезпечуючи кадрами вугільну та машинобудівну промисловість регіону.

Нагадаємо, що першого липня у СНУ ім. В. Даля розпочалася вступна кампанія. Заяви про вступ та документи від абітурієнтів приймаються щоденно з 8:00 до 17:00 без перерв та вихідних в головному аудиторному корпусі (синій) університету, за адресою: кв. Молодіжний, 20а. Додаткову інформацію абітурієнти та їх батьки можуть отримати на сайті www.snu.edu.ua або за телефоном (0642) 41-30-01. З приводу всіх питань щодо вступу можна звернутися до консультаційного пункту приймальної комісії, що розташований в ауд. 125, 142 першого корпусу.

Підготувала:  Наталія Осичнюк