Print

Випускники СНУ ім. В. Даля отримали дипломи про перепідготовку

 

В Інституті післядипломної освіти і дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) відбулося вручення випускникам 2015 року дипломів другої вищої освіти. На урочистому заході 131 фахівець отримав диплом спеціаліста державного зразка.

Слухачі навчалися за прискореними програмами перепідготовки спеціалістів, термін яких складає 2,5 роки. Кожен з них вже мав вищу освіту за будь-якої спеціальності. А ті, хто здобував другу вищу освіту за спорідненою спеціальністю, були при вступі зараховані відразу на другий рік навчання.

«Досягнути успіху в житті можливе лише на основі постійних позитивних змін. Це зумовлює необхідність постійного самовдосконалення через навчання та підвищення кваліфікації, – привітав випускників директор ІПОДН СНУ ім. В.Даля кандидат економічних наук Ілля Моргачов. – Багато років Інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля здійснював перепідготовку фахівців на високому рівні. Ми раді бути причетними до навчального процесу, в результаті якого люди мають змогу швидко, якісно і дешево отримати другу вищу освіту. Багатьом з вас видані дипломи дозволять отримати роботу або перевестися на іншу кращу посаду».

Випускники ж у своїй промові підкреслили переваги отриманої освіти. Це і сучасні інформаційні технології, за допомогою яких можна дистанційно підвищити кваліфікацію в будь-якому куточку країни. Це і те, що освітній процес здійснюють високопрофесійні викладачі, які мають значний досвід наукової, педагогічної та практичної діяльності. А розроблена в університеті унікальна технологія «модульного інжинірингу програм розширення компетенції» надає змогу самостійно визначити траєкторію свого навчання, обрати необхідні компетенції та отримати безумовні переваги в конструюванні своєї кар’єри. 

Слід зазначити, Інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля також проводить короткострокові курси підвищення кваліфікації. Кожен курс навчання має свою назву і здійснюється в рамках певної спеціальності. Такі деталі важливі для викладачів університетів і технікумів, оскільки від цього залежить запис у свідоцтві про підвищення кваліфікації. А це, в свою чергу, важливо при складанні акредитаційних документів. Працівники підприємств, як правило, вибирають курси, виходячи зі своїх особистих інтересів, прагнення закрити прогалини теоретичної підготовки за певними актуальними питаннями. Приватні нотаріуси та працівники державних установа періодично проходять підвищення кваліфікації з правових курсів, як з метою виконання встановлених вимог до їхньої роботи, так і з метою краще розібратися в динамічних нюансах вітчизняного законодавства.

Нагадаємо, що навчальний процес Інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з вересня 2014 року був переведений до Сєверодонецького відділення ІПОДН СНУ ім.В.Даля. Підвищення кваліфікації здійснюється за всіма 130 акредитованими в університеті спеціальностями.