Випускники-юристи першими отримали нові дипломи

В Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного  університету імені Володимира Даля відбулося вручення дипломів про вищу освіту випускникам 2015 року.

На урочистому заході цьогорічні випускники вперше отримали дипломи про вищу освіту нового зразка. На виконання положень Закону України “Про вищу освіту” СНУ ім. В. Даля розробив власний дизайн документів про освіту.

З привітальним словом до студентів звернулися перший проректор університету Дмитро Марченко  та в.о. директора інституту Олена Арсентьєва. Вони побажали випускникам наснаги та успіхів. А також зазначили, що, попри всі складнощі цьогорічного навчального процесу, університет завершує цей навчальний рік гідно та тримається серед українських вишів на достатньо високому рівні.

Слід зазначити, що випускники-юристи є першими серед випускників СНУ ім. В. Даля, які отримали документи про освіту, підписані власноруч в.о. ректора університету Ольгою Поркуян.