Висока якість освіти у СНУ ім. В.Даля підтверджена прийняттям у The European University Association (EUA)

На останній нараді The European University Association (EUA, Європейської Асоціації Університетів), що пройшла у Гессені (Німеччина), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля став повноправним членом Європейської Асоціації Університетів. Ця асоціація – визнаний центр передового досвіду в галузі вищої освіти і наукових досліджень.

Приєднання Далівського університету до асоціації такого рівня – вже не перше в 90-річній історії університету. У 2004 році виш приєднався до Великої Хартії Європейських університетів. У наступні роки став повноправним учасником Євразійської Асоціації університетів, Асоціації університетів Карпатського регіону, Міжнародної асоціації університетів, Бєлгородської декларації про відкритий доступ до наукових знань і культурної спадщини на університетському просторі прикордонних областей в Республіці Білорусь, Російської Федерації та України.

«Європейська Асоціація Університетів розраховує на такі установи, як Ваша, щоб заохочувати і розвивати силу і специфіку вищої освіти в Європі», – сказано в тексті офіційного листа-вітання The European University Association.

Участь вишу в діяльності подібних організацій відіграє важливу роль у формуванні європейської системи вищої освіти на території України, забезпечує потенціал для вирішення питань, що мають вирішальне значення для діяльності університету, а також наукових досліджень та інновацій. Це досягається за рахунок чисельності та різнобічності учасників. Так, наприклад, Європейська асоціація університетів об`єднує вищі навчальні заклади у 46 країнах світу, а Міжнародна Асоціація Університетів налічує учасників з 120 країн.

«Досягнення нашого університету за різними критеріями високо оцінені нагородами та дипломами Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України, міжнародними незалежними організаціями та асоціаціями, – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. – Вступ університету до Європейської Асоціації Університетів надасть нашому вишу більше можливостей для підвищення якості освіти через інтернаціоналізацію освітніх стандартів і наукових досягнень, синхронізацію сучасних стандартів з класичними університетами світу ».