Високою нагородою відзначено проректора Далівського університету

Почесною відзнакою «За розвиток регіону» нагороджено проректора Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євгена Шапрана. Вже близько 20 років Євген Миколайович Шапран працює в університеті. Останні дев’ять років він на посаді проректора з економіки та науково-технічного забезпечення СНУ ім. В. Даля. Протягом цих років багато часу присвячує проблемі практичного енергозбереження. Зараз Євген Миколайович працює над докторською дисертацією, в якій розглядає проблеми енергозбереження на транспорті. «Нагороди, звісно, приємно, але для мене як для виробничника це незвично, – сказав Євген Шапран. – Зараз у мене великі плани щодо енергозбереження, а також багато часу приділяю інноваціям для поліпшення науково-технічного забезпечення в університеті». Крім цієї високої нагороди Євген Шапран відзначений званням «Відмінник освіти» та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів. Він постійний член-кореспондент Міжнародної асоціації Академії інформатизації, член-кореспондент транспортної Академії України.