Визначені переможці загальнонаціональної Стипендіальної програми

Тринадцять студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стали переможцями поточного навчального року загальнонаціональної Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Цього року університету збільшили можливу кількість переможців конкурсу з 30 до 35 студентів. Внаслідок високої планки відбору до програми на третій етап конкурсу було допущено 21 студента з Луганської області, з яких 19 – далівці. В рамках третього туру конкурсанти пройшли тренінг психологічного розвитку особистісного потенціалу.

За підсумками всіх трьох етапів конкурсу переможцями стали тринадцять студентів Далівського університету: Дарина Горобець, Сергій Воронцов (факультет комп’ютерних наук і технологій), Данила Ковальов (Сєверодонецький Технологічний інститут), Юрій Батурінцев, Світлана Виперайленко, Євген Гаркушин, Артур Провоторов (факультет систем рейкових комунікацій), Максим Крисанов, Дмитро Моргачов, Валентин Ратов, Євгенія Філіпцова (факультет математики та інформатики), Катерина Чаус (філологічний факультет), Елла Косова (факультет фінансового управління).

Кожного року від університету збільшується кількість стипендіатів Фонду Віктора Пінчука. Сергій Воронцов,  Юрій Батурінцев та Данила Ковальов вдруге отримали стипендію.

Нагадаємо, що загальнонаціональна Стипендіальна програма «Завтра.UA» вже п’ятий  рік реалізується в рамках діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Основним її завданням є підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів 3-6 курсів денної форми навчання провідних вітчизняних вищих навчальних закладів. Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Програма передбачає виплату стипендій переможцям конкурсу протягом календарного року за умови продовження навчання у вищому навчальному закладі. Планується також надання стипендіатам фінансової підтримки їх наукової діяльності та інших можливостей для особистого розвитку.

Підготувала: Наталія Вергуненко