Визначені переможці загальнонаціональної Стипендіальної програми

Шість студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля перемогли у стипендіальній програмі „Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива” 2008-2009 навчального року.

Всеукраїнська благодійна організація „Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива” в рамках реалізації Стипендіальної програми “Завтра.UA” третій рік проводить відкритий конкурс для відбору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

У конкурсі брали участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання, які навчаються у вищих навчальних закладах ІV рівня акредитації. Він складався з трьох етапів. На другий етап конкурсу були допущені 24 далівця. У третій етап, який проходив у самому університеті, ввійшли 15 студентів.

Фонд Віктора Пінчука переможцями третього етапу, тобто стипендіатами, визнав студентів юридичного факультету Володимира Вінюкова, факультету математики та інформатики Олега Шикуна, хімічного факультету Технологічного інституту СНУ ім. В. Даля Павла Пригородова, факультету масових комунікацій Людмилу Петрухан, електротехнічного факультету Володимира Ноженка, факультету автомобільного транспорту Анастасію Майстренко.