Визначилася четвірка півфіналістів змагань за Кубок ректора СНУ ім. В. Даля з КВК

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся чверть фінал змагань за Кубок ректора університету. Свою майстерність продемонстрували 7 команд. За результатами двох конкурсів, фрістайл та біатлон, до півфіналу вийшли 4 команди: «До лампочки», «Ответственность» (раніше «Семья»), «БМВ» та «Флирт с тещей». «БМВ» або «Бригада мирного востока» – команда Краснодонського факультету СНУ ім. В. Даля. У змаганнях за Кубок ректора беруть участь вже вдруге. Проте у першому сезоні дійшли за результатами перегравання тільки до півфіналу . «Цього сезону ми прагнемо, як мінімум увійти до фіналу, – поділився своїми сподіваннями капітан команди «БМВ» студент Краснодонського факультету Євген Карпов. – Склад нашої команди обновився, матеріал, який ми підготували цього сезону, більше сподобається публіці. Можу впевнено сказати – у нас є чим підняти настрій глядачам». Змагання за Кубок ректора Далівського університету проводяться вже дванадцятий раз. Переможником минулого сезону була команда «Семья». Новий сезон розпочався у кінці листопада.