Визначили міс та містера СТІ

У Сєвєродонецькому технологічному інституті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся конкурс “Міс та Містер ІНСТ 2015”. За головні титули змагалося по чотири дівчини та хлопця.

В цьому році тема конкурсу була «Кохання». У шости номерах учасники розкрили свою багатогранність та внутрішню красу. Окрім традиційного дефіле, конкурсанти виходили у костюмах зі вторинної сировини. А у конкурсі «Філософія життя» кожен учасник повинен був висловити свою точку зору, відповівши на питання: «Кохання  – це щастя?» Завдяки номеру «Дарування» глядачі мали можливість зазирнути у внутрішній світ кожного учасника.  Ще студенти змагалися у конкурсах «Ритмічність і грація», «Артистизм», «Студентська майстерність та кмітливість».

Журі визначало кмітливість, талант, грацію, розум, чарівність конкурсантів. За підсумками змагань «Міс ІНСТ 2015» стала Ганна Какауліна, а титул «Містер ІНСТ 2015» отримав Дмитро Оверченко. Решта учасників була заохочена у номінаціях. Так, Альона Трач здобула звання «Міс Чарівність»; Дмитра Шатрова назвали «Містером Романтиком»; Євгену Горохову дістався «Містер Харизма»; Варю Чєбєряк нагородили як «Міс Ніжність»; Роман Перєсипкін став «Містером Позитивом»;  а титул «Міс Інтелект» отримала Анастасія Михайличенко.