CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
СНУ ім. В. Даля розширює співробітництво з іноземними університетами
22.03.2018

Ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян і начальник відділу міжнародних проектів і програм університету Олена Середіна, перебуваючи з візитом в Туреччині, підписали угоду про вступ до асоціації університетів, що на сьогодні об’єднує більше 70 університетів Туреччини, Грузії, Азербайджану, Іраку, Кіпру. Було досягнуто домовленості про підписання договорів про співпрацю з Університетом Малтепе (м. Стамбул, Туреччина), […]

 

Фото
Підсумки виставки «Сучасні заклади освіти – 2018»

СНУ ім. В. Даля був гідно представлений на дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» і завоював престижні нагороди.

 

Фото
Далівці відсвяткували День Святого Патрика

Викладачі  кафедри іноземних мов та професійної комунікації Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля відсвяткували зі студентами І та ІІ курсів День Святого Патрика.

 

Фото
Далівці взяли участь у «Марафоні актуальних професій»
19.03.2018

У березні на Луганщині проходить організований службою зайнятості населення «Марафон актуальних професій». У Сєвєродонецьку до профорієнтаційних зустрічей з 11-класниками загальноосвітніх навчальних закладів міста долучився і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

 

Фото
Ректор СНУ ім. В. Даля перемогла у конкурсі «Жінка України 2018»
16.03.2018

Ольга Поркуян, ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, стала переможницею у конкурсі «Жінка України 2018» в номінації «Вища освіта».

 

Фото
Про ЄС та НАТО – з перших вуст

У СНУ ім. В. Даля зі студентами сєвєродонецьких вищих навчальних закладів зустрілися посол Литовської республіки Марюс Януконіс і голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков. Вони розповіли про підтримку, яка надається Україні, про особливості гібридної війни, відповіли на запитання студентів.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості