CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
Новини спорту
23.10.2018

Відбулися фінальні спортивні змагання серед юнаків факультету гуманітарних наук психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, присвячені Дню захисника України. Хлопці змагалися у трьох видах фізичних вправ: підтягування на поперечині, підіймання тулуба та віджимання від підлоги.

 

Фото
Ольга Поркуян увійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України»
22.10.2018

Ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян стала однією з сотні найвпливовіших жінок України 2018 року за рейтингом журналу «Фокус» у номінації «Лідери і керманичі».  Цьогорічний рейтинг «Фокусу» «100 найвпливовіших жінок України» став тринадцятим за рахунком. Він складається редакційною колегією журналу, яка запрошує до обговорення списку експертів у сферах політики, економіки, суспільних процесів та культури.

 

Фото
Кінопоказ у СНУ ім. В. Даля до Дня захисника України
19.10.2018

На честь Дня захисника України та дня українського козацтва студентська рада факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля організувала у навчальному корпусі університету показ кінострічки «Кіборги».

 

Фото
Центром розвитку кар’єри проведено тренінг «Шлях до успіху в підприємницькій діяльності»
18.10.2018

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля пройшов п’ятиденний тренінг «Шлях до успіху в підприємницькій діяльності». Його учасниками стали студенти 2, 3, 4 курсів різних факультетів університету. Тренінг провів голова громадської організації «Кремінська бізнес-асоціація» Андрій Сімонов (м. Кремінна).

 

Фото
Далівчанка взяла участь у ІІ міжнародному франкофонному колоквіумі
17.10.2018

Викладач кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Маргарита Чернова виступила з доповіддю з перекладознавства на ІІ міжнародному колоквіумі «Мови, науки і практики», який відбувся в Придніпровській Академії Будівництва та архітектури в м. Дніпро за фінансової підтримки Посольства Франції в Україні та Всесвітнього агентства франкофонних вузів (AUF).

 

Фото
Представники Програми Фулбрайта у СНУ ім. В. Даля
16.10.2018

Студенти та викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля зустрілися з представниками фулбрайтівської команди – директором Програми імені Фулбрайта в Україні Мартою Коломиєць та американськими стипендіатами Програми Сарою Вуд і Декстером Блеквелом.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості