CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
Далівці змагалися на честь Міжнародного дня студентського спорту
21.09.2018

Студенти СНУ ім. В. Даля прийняли участь у командних змаганнях зі стрітболу,  які проходили у Рубіжному і були присвячені Міжнародному дню студентського спорту. Команда університету посіла почесне друге місце.

 

Фото
День кар’єри у СНУ ім. В. Даля

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля провів захід «День кар’єри» для здобувачів вищої освіти 4-го курсу різних факультетів університету.

 

Фото
Далівців запросили на молодіжний форум у Львів

Студенти СНУ ім. В. Даля прийняли участь у Форумі Молодіжної столиці України 2018 "Молодвіж" в якості делегатів від Луганської молодіжної ради.  У рамках цього заходу також відбулася Позачергова Генеральна Асамблея Національної молодіжної ради України (НМРУ).  

 

Фото
Програма безкоштовного навчання школярів англійській мові продовжена

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) продовжує співпрацю зі СНУ ім. В. Даля, розпочату у 2017 році. Була набрана група дітей віком від 13 до 15 років для участі у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access).

 

Фото
Далівці відсвяткували Всеукраїнський день студентського спорту на стадіоні
20.09.2018

Студенти СНУ ім. В. Даля змагалися на стадіоні «Хімік» з легкої атлетики з нагоди Всеукраїнського дня студентського спорту.

 

Фото
Відбулася зустріч далівців з гостями з Латвії

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля зустрілися з надзвичайним та повноважний послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та військовим аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні полковником Еріксом Наглісом. Відкрита лекція на тему «Латвія-Україна в об’єднаній Європі» відбулася в рамках візиту поважних гостей в Луганську область.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості