CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
Брифінг про приєднання до СНУ ім. В. Даля Донбаського ДТУ пройшов у Луганській ОДА
23.05.2018

Під час брифінгу для ЗМІ заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик та ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян розповіли про шляхи реорганізації Донбаського державного технічного університету.

 

Фото
ХІІІ Генеральна асамблея Української асоціації студентів пройшла у Тернополі

На базі Тернопільського національного економічного університету відбулася ХІІІ Генеральна асамблея УАС. СНУ ім. В. Даля на цьому форумі представляв студент факультету інженерії, керівник Луганського відокремленого підрозділу ГО «УАС» Едуард Романченко.

 

Фото
Викладач СНУ ім. В. Даля взяла участь у семінарах за програмою Фулбрайта
22.05.2018

Викладач кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Анна Галенко взяла участь у семінарах з професійного розвитку викладачів вишів. Організатори заходів – Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні та «Українське фулбрайтівське коло».

 

Фото
Конференція «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні»

У межах Днів Європи в Україні та до Днів юридичного факультету у СНУ ім. В. Даля відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, молодих науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні», співорганізаторами якої виступили Департамент зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОГА та Апеляційний суд Луганської області. 

 

Фото
Зустріч далівців з представником Євросоюзу
21.05.2018

До Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завітав пан Фабіо Делла Піаза, радник, керівник відділу політики Представництва Європейського Союзу в Україні, який виступив з промовою щодо відносин Україна-ЄС з нагоди Дня Європи в Україні перед викладачами та студентами університету.

 

Фото
Далівці взяли участь у святкуванні Дня Європи та у дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір»

У День Європи перед будівлею Луганської ОДА та головного корпусу СНУ ім. В. Даля відбулась урочиста церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. Почесну місію виконали заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та заслужений майстер спорту України Вікторія Терещук.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості