Як протидіяти гендерно-обумовленому та домашньому насильству

Завідувач кафедри психології та соціології Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля, професор Юлія Бохонкова   прийняла участь у засіданні круглого столу з питань протидії гендерно-обумовленому та домашньому насильству, який провели співробітники Фонду Народонаселення ООН. У заході взяли участь представники як державних, так і міжнародних організацій, Національної поліції, ВООЗ, що працюють у сфері надання допомоги особам, постраждалим від насильства в Луганській області.

Актуальним та пріоритетним напрямом гуманітарної допомоги Фонду народонаселення ООН є забезпечення потреб одних з найвразливіших категорій населення – жінок та дівчаток-підлітків – з попередження насильства по відношенню до них, а також домашнього насильства.

Юлія Бохонкова

Обговорювалися питання виконання в регіоні заходів з реалізації «Національного плану дій щодо виконання резолюції ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Світ. Безпека»; заходи з посилення потенціалу закладів охорони здоров’я у сфері надання послуг потерпілим від різних видів насильства та репродуктивного здоров'я; результати засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми тощо.

Зустріч пройшла під головуванням Національного Координатора саб-кластеру з питань протидії гендерно-обумовленому та домашньому насильству Фонду народонаселення ООН Олени Кочемировської, а також представників Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації.