Як святкували День студента у СНУ ім. В.Даля

На факультетах Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулися урочисті збори, присвячені Міжнародному дню студентів.

З приводу свята на факультеті хімічної інженерії пройшло урочисте засідання студентського активу. Декан факультету Раїса Заіка привітала студентів і вручила почесні грамоти та призи переможцям конкурсу «Кращий студент року», який був об’явлений до Дня студента.

На факультеті програмування та комп’ютерних технологій під час  кураторської години декан факультету Сергій Мітрохін, викладачі та студентський актив також привітали студентів зі святом. Потім в урочисто-сімейній обстановці були обговорені плани на майбутнє, заплановані заходи, а також студенти від декана отримали відповіді щодо учбового процесу.

Деканат юридичного факультету випустив святкову стінгазету. На спеціальних святкових зборах окрім привітань від декана Олени Арсентьєвої та заступників декана факультету відбулося нагородження найактивніших студентів. Близько 10 кращих юнаків та дівчат першого, другого, третього та п’ятого курсів отримали почесні грамоти від рідного факультету.

На філологічному факультеті напередодні Дня студента також були проведені урочисті збори факультету, на яких відзначили найкращих студентів. За результатами навчання  почесні грамоти отримали Олексій Семенченко та Вероніка Зарубенко з групи ФФ-151. Найактивнішими студентами у культмасовому житті факультету й університету назвали Ольгу Пекарську з групи ФФ-151 та Ксенію Островерху з групи ФФ-651. Найкращими студентами лідерів студентських груп стали Світлана Пєшкова з групи ФФ-341 та Валерія Гришаєва з ФФ-631. Заступник декана факультету з навчально-виховної роботи Галина Бондаренко разом із активом студентського самоврядування виготовили вітальну листівку до міжнародного дня студентів.

У приємній і теплій атмосфері інституту транспорту і логістики прозвучали привітання від директора інституту Наталії Чернецької-Білецької та голови студентської ради Аліни Михайлюк. На цьому заході, присвяченому Дню студента, теж відбулося нагородження активістів інституту. Першокурсники, які з перших днів студентського життя влилися в дружню університетську сім’ю, показали свої виступи. До цієї ж святкової події була приурочена видача залікових книжок, щоб першокурсники мали змогу отримувати гарні оцінки на сесії, що наближається.