Як зробити місто розумним, а людей щасливими

Кафедрою комп’ютерної інженерії факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В.Даля розпочато серію семінарів «Аналітика великих даних».

Серія відкритих лекцій і семінарів з сучасних технологій  IoT і аналітики великих даних ставить собі за мету розкрити можливості їх застосування, пробудити інтерес молодих вчених до технологій ІоТ і залучити їх до спільної  проектної діяльності.

Теми охоплюють широкий спектр захоплюючих досліджень і промислових інновацій з вражаючим потенціалом впливу на всі сфери життя – наукові відкриття, медицину, техніку, бізнес-моделі, суспільство.

Семінари створено в рамках проекту ALIOT [Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications], що фінансується за програмою Erasmus+.

Перший науково-технічний семінар на тему «Від розумного міста до міста, в якому живуть щасливі люди» провела завідувач кафедри КІ,  д.т.н. І.С. Скарга-Бандурова.

Основним питанням зустрічі були можливості розвитку концепції розумного міста крізь призму створення та використання новітніх ІТ технологій, інтернету речей та аналітики довіри, щоб місто, в якому ми живемо, ставало не лише розумним, але й щасливим.

Слухачі довідалися про те, як  інформаційні технології змінюють світ навколо; яким чином ІТ-рішення працюють у Лондоні, Амстердамі та інших великих та малих містах Європи; що треба, аби наше місто почало мріяти та розвиватися, незважаючи на обставини.

Інформація на семінарі подавалася англійською й українською мовами.