Print

Ярмарок вакансій у СНУ ім. В. Даля

 

У рамках Дня кар’єри ЄС у СНУ ім. В. Даля відбувся Ярмарок вакансій, в якому взяли участь близько 50 компаній-роботодавців та понад 400 відвідувачів. Організатор заходу – Центр розвитку кар’єри університету.

Метою заходу було ознайомлення та поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді Луганської області та м. Сєвєродонецьк в контексті європейської інтеграції України.

На заході були представлені різноманітні форми взаємодії молоді, здобувачів вищої освіти, підприємств, працедавців, в тому числі міжнародних компаній.

Учасники мали змогу відвідати тренінги Сєвєродонецького міського Центру зайнятості з технології пошуку роботи, тренінг «Конфлікт – конструктивна взаємодія», підготовлений викладачами кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, запропоновані локації, пройти профдіагностичне тестування і отримати корисну інформацію у потенційних роботодавців.

Усі бажаючі мали можливість отримати консультації, пройти співбесіди з менеджерами по роботі з персоналом обласних та міжнародних компаній. Здобувачам вищої освіти сподобалась креативна форма проведення заходу «Сходинки кар’єри».

Було проведено опитування учасників заходу та підприємств-учасників Ярмарку вакансій. Кількість осіб, які звернулись за інформацією про вакансії під час проведення ярмарку – 489; осіб, які подали резюме – 28. Проведено співбесід з претендентами на вакансії зі 173 особами, призначено зустріч на підприємствах 22 особам. Більше 20 підприємств-учасників Ярмарку вакансій підтвердили вступ до Асоціації стейкхолдерів СНУ ім. В. Даля.