Євпаторійське відділення Далівського університету прийняло XI Літній інститут з амеріканознавства

Євпаторійське відділення Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняло в своїх стінах XI Літній інститут за амеріканознавства «Зміни в Америці: перспективи уряду Обами», що проводиться Посольством США в Україні.

На захід з`їхалися всі бажаючі з таких міст, як Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Черкаси.

У рамках інституту учасники дізналися про нові методики викладання англійської мови студентам. Всі семінари проходили у вигляді інтерактивних ігор, дебатів та моделювання ситуацій. Тренінги та семінари провели тренери-професори американських університетів.

Учасники інституту отримали сертифікати з рук заступника аташе Посольства США в Україні з питань культури Тіма Стендерта і керівника Євпаторійського відділення Далівського університету Вікторії Струніної. Всі слухачі XI Літнього інституту відзначили високий рівень організації заходу, професіоналізм лекторів і тренерів. Не обійшли увагою гості і ландшафт Євпаторійського відділення Східноукраїнського національного університету імені В. Даля. Крім того, Тім Стендерт зазначив чимале значення традицій Кримського факультету Далівського університету, серед яких покладання до бюсту Володимира Даля самостійно вирощених квітів, і наповнення ландшафту парку біля будівель факультету.

Підготувала: Тетяна Вауліна