Євпаторійські далівці планують створення Асоціації випускників СНУ ім. В.Даля

Випускникам Євпаторійського відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля урочисто вручили дипломи. За традицією вручення проходило біля бюста Владимира Даля. Як і завжди, в інші знаменні дні відділення, студенти віддали дань пам`яті Козакові Луганському і поклали квіти біля підніжжя його бюста. За дорученням ректора професора Олександра Голубенко були відзначені старости груп і студенти, що проявили старанність в навчанні. Всього Євпаторійське відділення СНУ ім. В.Даля цього року випустило 165 бакалаврів і 122 спеціалістів. Євпаторійське відділення запропонувало допомогу випускникам в організації їх зустрічі через п`ять років, в першу суботу червня. З цією метою всі випускники були зареєстровані в спеціальній «Книзі випускника-далівця», куди вносили дані про місце проживання їх батьків. «Саме за допомогою рідних нашому відділенню не складе труднощів знайти і запросити на зустріч випускників зразка 2008 року, – підкреслила завідувач Євпаторійського відділення Вікторія Струніна. – Надалі ми плануємо створити Асоціацію випускників-далівців. Я впевнена, що саме така форма співпраці допоможе налагодити тісні взаємини університету з виробництвом. Перша зустріч запланована на 2012 рік».