Євпаторійські далівці урочисто відкрили універсальний спортивний майданчик

Ця подія була присвячена традиційному святкуванню початку курортного сезону в Євпаторії. Майданчик має наливне гумове покриття РАНФЛОР, обладнаний електронним табло, сучасними універсальними стояками для занять волейболом, баскетболом, тенісом, бадмінтоном. Тут же влаштовано близько 150 глядацьких місць. В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зараз навчається більше 900 студентів. «Незважаючи на те, що всі вони – заочники, університет став для них не тільки центром освіти, а й культури, спорту, – розповідає завідувач відділенням кандидат психологічних наук доцент Вікторія Струніна. – Ми за традицією проводимо урочисті «Посвячення у студенти», конкурси «Суперчитач», «Місс-університет», огляди стіннівок та ін. Віднині плануємо ще й створення власних спортивних команд». До речі, вже на відкритті майданчика далівці продемонстрували свій спортивний хист, виступивши і у баскетбольних, і у волейбольних змаганнях. Глядачів підкорив яскравий виступ групи підтримки, у складі якої – методисти, бухгалтери, лаборанти відділення. Влітку спортмайданчик буде активно використовуватися для оздоровчих занять викладачів та співробітників університету, які проводять тут свою відпустку. За словами міського голови Євпаторії Андрія Даниленка, «спортивний майданчик, відкритий далівцями, найкращий в Євпаторії. Тут можна проводити офіційні ігри чемпіонатів».