Євпаторійські далівці відвідали дітей, що підлягають психологічній реабілітації

Студенти-психологи Євпаторійського відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у межах практичного заняття відвідали дитячий санаторій «Іскра».

У цьому санаторії оздоровлюються діти із захворюванням нервової системи, які перебувають у рамках реабілітаційного процесу. Заняття з диференційної психології підготувала та провела кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Далівського університету Ольга Лосієвська для апробації рисуночної психодіагностичної методики.

Після знайомства і роздачі подарунків, гості запропонували малюкам зайнятися малюванням. Діти малювали з властивою їм дивовижною фантазією улюблене море, маму з татом, фантастичних тварин. Спілкуючись з хлоп`ятами, студентам потрібно було за допомогою рисуночної психодіагностичної методики зрозуміти внутрішній стан дитини.

При підведенні підсумків практичного заняття Ольга Геннадіївна підкреслила, що в більшості своїй студенти змогли правильно зрозуміти проблеми дітей й застосувати психодіагностичні методики.