Євпаторійські далівці залучилися до творчості відомого кримського поета

В Євпаторійському відділенні Східноукраїнського університету імені Володимира Даля відбулася зустріч студентів з членом Союзу письменників України, лауреатом Премії Верховної Ради Криму і Премії імені С.Е. Дувана поетом Сергієм Овчаренко.

Відомий кримський поет почав свій виступ зі слів подяки, адресованих керівництву Далівського університету. Сергій Овчаренко виріс на сусідній з університетом вулиці. «Зараз це місце неначе наново народилося – після реконструкції навчальний корпус університету став домінантою тихої курортної вулиці, а затишний парк навколо нього схожий на невеликий ботанічний сад, – сказав поет. – Гармонійно вписана в цю обстановку дивовижна скульптура музи Кліо надихає багато творчих людей нашого міста. Тут всюди відчуваються потоки любові і гармонії».

Сергій Овчаренко – автор декількох поетичних збірок: «Казки вулиці Уріцького», «За пам`яттю батька…», «Два міста», «Старі двори», «Ніч чаклунства», автор-укладач альманаху «Це диво моє – Євпаторія!..».

Читання віршів поет супроводжував короткими розповідями. Так студенти дізналися, що Сергій Овчаренко почав складати вірші ще під час проходження служби в армії. Через двадцять років, перебираючи домашні архіви, поет знайшов маленький блокнот з юнацькими віршами і з них вирішив видати свою першу збірку. Наприкінці поет подарував декілька примірників збірок бібліотеці Євпаторійського відділення університету.