Євпаторійські першокурсники-далівці скуштували студентської каші

В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся традиційне щорічне свято посвячення в студенти.

Теплими словами його відкрила завідуюча відділенням, кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедрою загальнонаукових дисциплін Кримського факультету, заслужений працівник освіти республіки Крим Вікторія Струніна, яка зачитала привітання ректора СНУ ім. В. Даля професора Олександра Голубенка.

Згідно Далівський традиції, обряд посвячення проводили бакалаври, одягнені в мантії. Першокурсники зачитали текст студентської клятви, після чого поїли з глиняних горщиків традиційну в Далівському університеті студентську кашу. Аби каша не була занадто прісною, доценти Олександр Волков, Наталя Рязанцева і Максим Лучко вручили першокурсникам ще й символічний пуд солі. Їм належить його з’їсти перш, ніж закінчаться роки навчання і вони отримають диплом.

Першокурсників прийшли привітати музиканти та вокалісти з Євпаторійської дитячої школи мистецтв. Інструментальний дует лауреатів премії Автономної республіки Крим – Світлана Остапенко (скрипка), Кострова Олександрівна (партія фортепіано), а також піаністка Алефтіна Владикіна та вокальний дует у складі Неллі Абкерімовой і Ельмаз Ібадуллаевой (концертмейстер Уляна Борсук, педагог по вокалу Ольга Медулянова). У виконанні Карини Проскуріної (концертмейстер Тетяна Кустовська) пролунав романс Чайковського, а в якості додаткового подарунка – виступ солістки Марини Совисько та Ірини Кострової – партія фортепіано.

У концерті взяли також участь євпаторійка – Далівські красуні. Вони продемонстрували в дефіле костюми, пошиті руками студентів кафедри легкої і харчової промисловості.

У другій частині свята відбулося підбиття підсумків щорічного конкурсу «Суперчитач року». За рекомендацією бібліотеки відділення приз студентка IV курсу, майбутній бухгалтер-аудитор Тетяна Дроздова. Після закінчення урочистої частини студенти першокурсники зробили традиційне групове фото біля бюсту Володимира Даля.