Євроклуб «Сузір`я» Далівського університету підписав договір про співпрацю зі школою № 39

Учасники Євроклубу «Сузір`я» кафедри іноземних мов Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках шефської програми «Вища школа-школярам» відвідали школу № 39.

У рамках проекту, що отримав назву «Крок у майбутнє», далівці зустрілися з учнями восьмих класів, розповіли школярам про Далівський університет, про його структуру і факультети, а також дізналися, які професії хотіли б отримати майбутні абітурієнти.

«Ми відвідуємо цю школу вже кілька років. Починали спілкування з учнями п`ятих класів. Цього разу ми провели бесіду зі школярами восьмих класів, але плануємо зустрітися і зі старшокласниками», – розповіла викладач кафедри іноземних мов Світлана Степковська.

За її словами, між університетом і підшефної школою підписаний договір, який передбачає співробітництво в галузі освіти і науки в інтересах забезпечення безперервності і наступності шкільної і вузівської освіти.

«Підписання договору буде сприяти співробітництву нашого університету та підшефної школи на новому якісному рівні», – підкреслила Світлана Степковська.

Підготувала: Тетяна Вауліна