Юридична клініка СНУ ім. В.Даля продовжує роботу з новими керівниками

В Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшли виборчі загальні збори студентської правозахисної організації  Юридичної клініки «PRO BONO». На зборах були  затверджені оновлені Уставні документи клініки та  шляхом таємного голосування обрано Голову організації.

Серед двох претендентів на посаду Голови клініки перемогу отримала Камелія Алієва. Заступником Голови обрано Тараса Перишкіна. Новообрані керівники невідкладно приступили до виконання своїх обов’язків. Було складено графік консультацій у приміщенні, де розташовується клініка (Лабораторний корпус СНУ ім. В. Даля, к. 211А), та окреслено шляхи проведення медійної кампанії щодо діяльності клініки.

Також для студентів – консультантів клініки – було проведено тренінг з фандрейзингу за участю представників Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Фандре́йзинг – це процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або діяльності в цілому.

Тренінг проводив досвідчений фахівець, начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ігор Орел. За результатами тренінгу було досягнуто домовленості щодо створення в структурі Юридичної клініки спеціальної групи з написання міжнародних проектів для отримання грантів.

Важним результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю щодо розбудови сталої системи первинної правової допомоги між Юридичною клінікою та Сєвєродонецьким  місцевим  центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.