Юридичний факультет СНУ ім. В.Даля оголошує правознавчий конкурс

На юридичному факультеті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стартував всеукраїнський конкурс «Правознавці та історики: юні таланти України» для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів. Конкурс проходить в рамках  науково-практичних заходів з проблем правознавства та історії і триватиме до квітня 2016 року.

У конкурсі може взяти участь учень будь-якого класу усіх навчальних закладів, якщо планує пов’язати своє майбутнє життя з юриспруденцією, історією або просто цікавиться цими предметами. Найкращі роботи будуть обиратися за допомогою інтернет-голосування. Воно відкриється з 1 квітня 2016 року за посиланням  http://pravo-snu.lg.ua/index/konkurs_dlja_abiturientiv/0-34. А 14 квітня будуть підведені підсумки конкурсу.

Учасник конкурсу має подати реєстраційну форму та підготувати конкурсну роботу в межах тематики: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Участь молоді в реформуванні сучасної держави», «Держава та особистість: система взаємин», «Історія – наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії». Назва самої роботи повинна відповідати обраній темі або може копіювати тему. Для участі також приймаються вірші, стінгазети, оповідання, відео-матеріали тощо на юридичну тематику, які будуть розглянуті в окремій номінації. Конкурсні роботи необхідно надіслати за адресою gosik1@yandex.ua або gal_ina777@mail.ru не пізніше 01 квітня 2016.

Нагадаємо, що конкурс «Правознавці та історики: юні таланти України» проводиться юридичним факультетом СНУ ім. В.Даля щорічно. Захід спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів й учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу є впровадження правових знань серед молодого покоління.

Учасники можуть як особисто представляти свою роботу, так і через скайп-трансляцію, або обмежитися розміщенням роботи на сайті юридичного факультету http://pravo-snu.lg.ua. Автори кращих робот будуть нагороджені призами на Дні відкритих дверей Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля. За додатковими питаннями звертатися за телефонами +380501589273 (Татаренко Галина Вікторівна); +380950527278 (Капліна Галина Анатоліївна).

Заявка на участь у правовому турнірі 2016 року