Юристи СНУ ім.В.Даля проводять безкоштовні консультації

На базі Інституту юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля успішно продовжує працювати юридична клініка «Pro bono». Вона безкоштовно допомагає переселенцям вирішувати питання з отриманням гуманітарної допомоги, соціальних виплат та оформлення перепусток.
Свою діяльність клініка розпочала ще в 2006 році, Наказом Міністерства освіти і науки України №592. За словами керівника юридичної клініки «Pro bono», кандидата юридичних наук Галини Капліної, робота клініки спрямована в двох напрямках: надання первинної юридичної допомоги та підвищення рівня знань студентів.
Консультацію, як і раніше, здійснюють найкращі студенти кафедри під керівництвом кваліфікованих викладачів. Отримати безкоштовну юридичну допомогу можуть студенти, пенсіонери, малозабезпечені версти населення. Наразі допомогу отримало декілька десятків вимушених переселенців.
Для того, щоб отримати консультацію, потрібно звернутися за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-кт Центральний, 59А (каб. 228). Додаткову інформацію можна отримати в соцмережі: http://vk.com/probonosnu