Ювілей кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті

Кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті інституту транспорту та логістики СНУ ім. В.Даля відсвяткувала свій десятий день народження. Незмінна завідуюча кафедрою, д.т.н., професор Наталія Чернецька-Білецька у привітальному слові зазначила, що із самого початку свого заснування у 2007 році цей підрозділ динамічно і якісно розвивався.

Головна увага приділялася підвищенню рівня освіти, налагодженню зв’язків з провідними транспортними вишами України й світу, українськими залізничними підприємствами. З кожним роком кафедра укріплювалася, відкривала нові спеціальності й спеціалізації.

Після переміщення до Сєвєродонецька співробітники кафедри мобілізували усі сили, щоб не втратити учнівський та викладацький контингент, врятувати документацію та матеріально-технічну базу, загалом звести до мінімуму втрати, до яких призвів збройний конфлікт на сході України.

Наталія Борисівна запевнила, що трагічні події не зламали далівців, і на новому місці кафедра продовжує розвиватися, провадить активну наукову й суспільну діяльність, готує висококваліфікованих фахівців для транспортної галузі.

Ректор СНУ ім. В.Даля, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян висловила вдячність колективу кафедри та її керівникові за ініціативу і наполегливість, завдяки яким кафедра змогла в короткий термін відновити повноцінний освітній процес.

О.В.Поркуян вручила колективу кафедри Подяку СНУ ім. В.Даля за плідну самовіддану працю в організації та поновленні навчального процесу у складних умовах після переміщення університету у вересні 2014 р., за те, що колектив кафедри, проявляючи найкращі професійні якості, здійснив значний внесок в розвиток університету, активно сприяв зміцненню інтелектуального потенціалу молоді Луганського регіону; за налагодження міжнародних зв’язків, організацію міжнародних наукових конференцій, участь у бюджетних науково-дослідних роботах, популяризацію університету на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Завідуючу кафедрою Н.Б.Чернецьку-Білецьку нагороджено Почесною грамотою СНУ ім. В.Даля.

Ювілярів щиро привітали їхні колеги з інших підрозділів Університету, студентська спільнота, представники Сєвєродонецького Азоту та Луганської облдержадміністрації.