З новим навчальним роком, далівці!

Нових студентів 7 навчально-наукових інститутів і факультетів СНУ ім. В. Даля привітала далівська спільнота на урочистому заході, присвяченому Дню знань. Вчорашні абітурієнти, пройшовши випробування, розпочинають навчання у класичному, національному, акредитованому за 4-м рівнем акредитації Університеті – носії персонального імені Володимира Івановича Даля – «Козака Луганського».

Під гімн Університету новачки зайняли місця своїх інститутів і факультетів. На святковий захід також були запрошені і зовсім юні студенти, які поступили в Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум і через декілька років стануть студентами університету.

Вже за традицією усіх присутніх привітала ректорка СНУ ім. В. Даля, доктор технічних наук, професор  Ольга Поркуян, старшокурсники передали першокурсникам символічний студентський квіток і справжній коровай.

Студенти також отримали пам’ятку з Гімном СНУ ім. В. Даля, який був написаний ще у Луганську і сьогодні звучить державною мовою.