За перші два тижні вступної кампанії Далівський університет перевищив минулорічну кількість поданих заяв

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля успішно закінчився другий тиждень роботи вступної кампанії. Бажаючі навчатися в Далівському університеті загалом подали близько 14 тисяч заяв. За словами відповідального секретаря приймальної комісії СНУ ім. В.Даля Володимира Сало, в перші два тижні кількість прийнятих заяв перевищила число заяв за увесь період роботи минулорічної вступної кампанії.

Наразі найбільш затребуваними серед абітурієнтів залишаються  спеціальності зі сфери юридичних та економічних наук: зокрема, значну  кількість заяв подано на напрями підготовки «Правознавство», «Фінанси і кредит» та «Менеджмент». Далі за популярністю серед вступників йдуть такі напрями підготовки, як «Міжнародні відносини», «Політологія», «Філологія», «Транспортні технології» та «Соціологія». Популярним напрямом стала «Соціальна робота», де конкурс вже складає більше 25 осіб на місце.

Суттєво зросла зацікавленість абітурієнтів інженерно-технічними спеціальностями. Кількість заяв, поданих на напрями «Комп’ютерна  інженерія», «Комп’ютерні науки»,  «Системна інженерія», «Автомобільний транспорт», «Транспортні технології», «Технологія виробів легкої промисловості» та «Гідрометеорологія» збільшилася вдвічі, а на «Мікро- та наноелектроніку», «Зварювання» та «Інженерну механіку» – майже втричі. Лідером технічних напрямів за динамікою зростання кількості заяв стала «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», де бажаючих навчатися за тиждень стало в 3,5 рази більше. Зазначимо, що відповідно до державної політики з розвитку промисловості та високотехнологічних галузей, цього року у Далівському університеті кількість бюджетних місць на інженерно-технічні напрями підготовки зросла на 30%.

Нагадаємо, що ключовою відмінністю вступної кампанії 2012  року є підвищення прохідного балу за профільним конкурсним предметом до 140. 17 липня завершився прийом документів від осіб, що бажають навчатися на денному відділенні та мають пройти творчі конкурси. 20 липня закінчується прийом заяв на денне відділення  від абітурієнтів, що мають скласти вступні іспити, а 31 липня –  від тих, кому за правилами вступу не треба проходити конкурси чи складати іспити. Усі бажаючі здобути освіту на заочному відділенні зможуть подати пакети документів з 20 липня по 18 серпня.

Підготувала: Наталія Осичнюк