За підсумками змагань у СНУ ім. В. Даля найспортивнішими визнали механіків

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки щорічної студентської спартакіади серед факультетів. Боротьба за перемогу йшла цілий рік. Змагання були розділені на дві частини по учбових семестрах. Кожний факультет формував свої команди. Усього у спартакіаді взяли участь дванадцять команд з шістнадцяти факультетів. Змагання проходили у восьми видах спорту: футбол, баскетбол, настільний теніс, підтягування, шахи, крос, пауерліфтинг, гирьовий спорт. „Студентів спартакіада завжди захоплювала, – розповідає голова спортивного клубу СНУ ім. В. Даля Олександр Ісаєнко. – Великий попит, звісно, на масові та ігрові види спорту. Це – футбол, баскетбол, підтягування тощо. Уся спартакіада проходить цікаво та весело ”. За окремими видами спорту підводилися проміжні підсумки. Переможцем у загальному заліку став механічний факультет, срібло виборов математичний факультет, бронзу – збірна команда фінансового та економічного факультетів. «Ми приділяємо особливу увагу здоров’ю студентів та викладачів нашого університету, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля професор Валентин Ляпін. – Ця спартакіада – добра можливість для кожного показати свою фізичну підготовку, досягнення в улюбленому виді спорту. Крім того, це – наочна пропаганда здорового способу життя для інших студентів».