За підтримки СНУ ім. В. Даля на Луганщині запущено міжнародний проект «ArtCAM для шкіл»

Зусиллями кафедри «Технології машинобудування та інженерного консалтингу», Міжнародного науково-навчального Центру CAD-систем Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації на Луганщині стартував міжнародний проект «ArtCAM для шкіл».

У презентації проекту взяли участь керівники та найкращі викладачі шкіл, ліцеїв, гімназій, позашкільних навчальних закладів більше десяти районів та міст Луганської області, а також представники Луганського відділення Малої академії наук України. Директор Міжнародного науково-навчального Центру CAD-систем, викладач кафедри «Технології машинобудування та інженерного консалтингу» СНУ ім. В. Даля професор Борис Воронцов розповів на презентації про можливості та перспективи розвитку «ArtCAM для шкіл», наголосив на його міжнародній значущості та визначив шляхи використання  проекту для професійної підготовки підростаючого покоління.

«Це дуже цікавий та важливий проект, адже він сприяє розвиткові творчих здібностей школярів, – зазначив завідувач кафедрою «Технології машинобудування та інженерного консалтингу» СНУ ім. В. Даля Володимир Вітренко. – На нашій кафедрі працюють висококваліфіковані спеціалісти, ми маємо необхідну матеріальну базу. Отже, ми докладемо максимум зусиль, щоб підтримувати та розвивати цей проект».

Нагадаємо, що проект «ArtCAM для шкіл» об’єднує в собі сучасні комп’ютерні технології, прикладне мистецтво, виробництво сувенірних, ювелірних, декоративних виробів. Програмне та методичне забезпечення безкоштовно надає один з провідних розробників програмного забезпечення дизайнерського, промислового та медичного призначення – фірма Delcam (Великобританія). Проект здійснюється за підтримки посольства Великобританії з можливістю стажування на фірмі Delcam в Бірмінгемі.

Підготувала: Наталія Осичнюк