За рік Далівський університет покращив майже на дві тисячі пунктів показники присутності в інтернет серед вузів світу

За черговим рейтингом Webometrics Ranking of World’s Universities, що визначає місця університетів світу за показником їх присутності в інтернет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля піднявся на 2530 місце серед дванадцяти тисяч університетів світу. Також він єдиний серед вишів Луганщини увійшов до ТОП-20 українських університетів Вебометричного рейтингу.

У 2012 році до міжнародного рейтингу Webometrics увійшло 325 українських   вищих навчальних заклади, що майже в два рази більше минулого року та охоплює 96% вітчизняного освітнього простору. Більшість лідерів українського сегменту рейтингу значно покращили власні позиції у порівнянні з попередніми результатами. Так, Далівський університет піднявся приблизно на дві тисячі сходинок – з 4398 місця на 2530. А в національному рейтингу Вебометрікс  він отримав 11 місце, порівняно з 23 минулого року.

Нагадаємо, Webometrics Ranking of World’s Universities складений дослідницькою групою Cybermetrics Lab при найбільшому в Іспанії дослідницькому центрі Consejo Superior de Investigaciones Cientificas (Вища рада з наукових досліджень). В процесі складання рейтингу розробниками враховується змістовна та інформаційна активність сайту навчального закладу. Організатори Webometrics зазначають, що метою рейтингу є стимулювання навчальних закладів і студентів для веб-присутності. Розробники зазначають, що показники рейтингу Webometrics відповідно корелюють з якістю пропонованої освіти та академічним престижем.

Підготувала: Наталія Вергуненко