Print

За участю СНУ ім. В.Даля відбулося FreeSmile Show

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля разом з Громадською організацією Сєвєродонецька «Молодіжна Рада» (Кирило Дубровін), UA Party (Аріф Багіров) та ДНЗ ЦПТО ДСЗУ (Євген Назаров) організували та провели на площадці Коворкінг-центру FreeUA креативне та позитивне FreeSmile Show.

Тривалий пошук талановитої ініціативної і креативної молоді, яка своїм тонким та інтелігентним гумором здатна сприяти сонячному настрою, дав змогу провести майже двочасову програму на одному подихі. Гості програми познайомились, зокрема, з талановитими акторами Сєвєродонецького молодіжного драматичного театру (Доктор Ковш, Влад, Софія та Дмитро), креативною студентською командою 220V, талановитим та екстравагантним Олександром Зеленко, співучим та ввічливим Казахом Луганським, командою школярів проекту UA Party.

Неповторним ведучім Аріфу Багірову та Євгену Назарову вдалося створити позитивний настрій, а обраний формат «стенд-ап шоу» сприяв неформальному та неофіційному спілкування гостей.