За успішним досвідом до СНУ ім.В.Даля завітали сусіди з Донеччини

До Ресурсного центру зі сталого розвитку при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завітала група активних громадян м.Краматорська Донецької області. Відбувся обмін досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”».

Ці візити співфінансуються Проектом ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» та спрямовані на те, щоб надати учасникам нові знання та показати приклади успішного діалогу між громадою і владою, реалізації успішних проектів та активних дій мешканців різних регіонів, соціальної згуртованості та єдності для вирішення спільних проблем.

1

Гостей вітали фахівці Ресурсного центру зі сталого розвитку та директор Інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Руслан Галгаш. Учасникам візиту розповіли про університет, його співпрацю з міжнародними проектами, діяльність Ресурсного центру, а також ініціативи студентів та заходи, які відбулись у м. Сєвєродонецьк і Луганській області за участі студентів університету і експертів Ресурсного центру.

3

Експерт Інна Семененко розповіла про реалізацію освітніх ініціатив. Учасники дізнались про успішний досвід спеціалістів ресурсного центру в сфері залучення молоді до громадської діяльності, реалізації власних ініціатив у взаємодії із міжнародними донорами, участі у житті власного міста. Прикладами успішних ініціатив Центру стала участь в організації Днів Європи в м. Сєвєродонецьк, фестивалі культур англомовних країн, проекті «Я – особистість активної дії», робочих групах з актуалізації стратегії розвитку Луганської області – 2020 тощо.

4

Наприкінці Андрій Жидков, директор ВП "НДІ "Іскра" СНУ ім. В. Даля і експерт Ресурсного центру зі сталого розвитку, показав гостям створені ним особисто демонстраційні моделі для популяризації енергозбереження та енергоефективності у побуті. Також Андрій Борисович розповів про цикл шкільних семінарів, який був реалізований за підтримки проекту ЄС/ПРООН МРГ на базі шкіл Луганської області.

6

Далівці постарались донести здобутий досвід до учасників візиту і запросили їх до співпраці, адже разом – дієвіше!

2