Print

Захищаються магістри

 

У ці дні в СНУ ім. В. Даля проходить захист кваліфікаційних робіт за освітнім ступенем магістр. Понад 600 студентів мають своїми знаннями підтвердити право отримати дипломи встановленого зразка.

Загалом іспити проходять успішно, студенти демонструють високий рівень підготовки. Роботи кращих відзначаються екзаменаційними комісіями. Наприклад, на кафедрі міського будівництва та господарства роботу Тетяни Скурідіної (спеціальність192 «Будівництво та цивільна інженерія») рекомендовано направити до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.

Для деяких здобувачів магістерських дипломів, що мешкають поза межами Сєвєродонецька, захист було перенесено через те, що вони просто не змогли дістатися до міста крізь снігові замети. Однак біля самих навчальних корпусів сніг вчасно розчищається, причому не лише вручну, а й із застосуванням сучасної техніки. Ось такий снігоприбирач було придбано нашим вишем два роки тому, і, як бачимо, недаремно.

Взагалі слід зазначити, що коректування графіку занять, застосоване у зв’язку з високими тарифами на опалення, в жодному разі не означає, що життя в Університеті завмерло. Окрім без п’яти хвилин магістрів, захищають свої дипломні роботи, до аудиторій приходять студенти для самостійних занять, відпрацювання заборгованостей. Решта далівців навчаються дистанційно. На думку керівництва вишу, це не вадить якості отримуваних ними знань.