Захист магістрів з допомогою новітнього обладнання

У СНУ ім. В. Даля згідно з графіком навчального процесу стартували захисти дипломних проектів/робіт магістрів.

В умовах карантинних обмежень захисти проводяться в дистанційному режимі. На допомогу кафедрам в організації онлайн-заходів університетом реалізовано грант «Підтримка дистанційного навчання для Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Потужні ноутбуки у поєднанні з професійними системами відеоконференцзв’язку дозволяють проводити онлайн-заходи на новому, більш якісному рівні. Цьому ще сприяє той факт,  що університет наприкінці 2020 року у 10 разів збільшив пропускну спроможність власного інтернет-каналу. Викладачі, члени екзаменаційних комісій та випускники спеціальностей 122 – Комп’ютерні науки, 123 – Комп’ютерна інженерія, 105 – Прикладна фізика та наноматеріали, 132 – Матеріалознавство, 192 – Будівництво та цивільна інженерія вже скористалися новими можливостями.

По закінченню захистів дипломних проектів/робіт викладачі університету матимуть змогу використовувати новітнє обладнання у повсякденній онлайн-діяльності.