ua   EN    Print

Закінчення курсів довузівської підготовки

 

В Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення СНУ ім. В.Даля закінчено курси довузівської підготовки, які відвідувало 93 учня одинадцятих класів міських шкіл. Десятьом з них, які пройшли навчання за трьома програмами, вручено відповідні сертифікати.

Навчання відбувалося за такими актуальними курсами: математика, українська мова та література, історія України, англійська мова.

Курси спрямовані на підготовку учнів до успішного проходження ЗНО. До того ж, хлопці та дівчата відвідували Університет, знайомилися з його викладачами, отже відбувалася психологічна адаптація до вищого навчального закладу.

Сподіваємося, що значна частка учнів, які проходили відповідні курси довузівської підготовки, будуть навчатися далі в СНУ ім. В.Даля. Адже для слухачів, які навчалися одночасно за трьома програмами, передбачено певні бонуси при вступі до Університету на бюджетні місця за природничо-технічними спеціальностями.

З вересня 2017 року планується запровадження курсів для учнів шкіл за програмою: «Основи Web-програмування», які не націлені на ЗНО, але дозволять зорієнтувати молодь на перспективні спеціальності та професії.